Moje świadectwo – Daniel Bukowy

„Jeśli ci umilkną kamienie wołać będą”

 

Chciałbym przedstawić  wszystkim moje świadectwo, w którym opowiem, co spotkało mnie  podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej (2017r.) oraz  podczas odmawiania Traktatu św. Ludwika Maria Grignon de Monfort zakończonego podczas pielgrzymki do Medjugorie w czerwcu 2018r. (Boże Ciało).
Świadectwo to zostało nagrane na prośbę Egzorcysty ks. Tomasza Szczecińskiego i wyemitowane w Radio Doxa  „Studnia Jakuba” (9 oraz 16 czerwca 2019r.). Prosiłem o zmianę imienia z przyczyn osobistych i dlatego, że uważałem to za słuszne w danej chwili.
Aktualnie uważam, że czas, aby wszyscy, którym mogę to przekazać usłyszeli to świadectwo. Nie jest ono  tylko dla mnie, a to co otrzymałem od Pana Boga przerasta moje prośby, modlitwy i wyobraźnię. Nie znam osoby, która zasłużyła by na coś takiego, a ja jestem ostatnim, którego bym wyznaczył.
Zaznaczę, że nigdy nie byłem nieskazitelny i ci, którzy mnie znają doskonale o tym wiedzą. Nigdy także wcześniej nie byłem na pielgrzymce. Pierwszy mój wyjazd do Medjugorie  był, wydawałoby się, przypadkowy i skupiałem się tam na modlitwie o zdrowie jednego z członków mojej rodziny, a to co otrzymałem przerosło moje wszystkie wyobrażenia.
Poniżej dodaję audycje z radio Doxa:

1)

2)

Krótkie świadectwo w TVP3 (Adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec, góry i Karate Kyokushin)

Dziękuję Bogu za wszystkie talenty, które otrzymałem i za wszystko co udało mi się zrobić zwiedzając cały świat, ALE STWIERDZAM JEDNOZNACZNIE, ŻE JEST TO NICZYM W PORÓWNANIU DO TEGO, CO OTRZYMAŁEM. NAJWIĘKSZYM MOIM OSIĄGNIĘCIEM JEST ODBYCIE NABOŻEŃSTWA TRAKTATU LUDWIKA MARIA GRIGNON  DE MONFORT.

 

“Totus tuus ego sum et omnia mea tua sunt”