Moje świadectwo – Daniel Bukowy

„Jeśli ci umilkną kamienie wołać będą”

 

 

Chciałbym przedstawić  wszystkim moje świadectwo, w którym opowiem, co spotkało mnie  podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej (2017r.) oraz  podczas odmawiania Traktatu św. Ludwika Maria Grignon de monfort zakończonego podczas pielgrzymki do Medjugorie w czerwcu 2018r. (Boże ciało).

Świadectwo to zostało nagrane za namową i aprobatą Egzorcysty ks. Tomasza Szczecińskiego i wyemitowane w Radio Doxa  „Studnia Jakuba” (9 oraz 16 czerwca 2019r.). Prosiłem o zmianę imienia z przyczyn osobistych i dlatego, że uważałem to za słuszne w danej chwili.

Aktualnie uważam, że czas, aby wszyscy, którym mogę to przekazać usłyszeli to świadectwo. Nie jest ono  tylko dla mnie, a to co otrzymałem od Pana Boga przerasta moje prośby, modlitwy i wyobraźnię. Nie znam osoby, która zasłużyła by na coś takiego, a ja jestem ostatnim, którego bym wyznaczył.

Zaznaczę, że nigdy nie byłem święty i ci, którzy mnie znają doskonale o tym wiedzą. Nigdy także wcześniej nie byłem na pielgrzymce. Pierwszy mój wyjazd do Mediugorie  był, wydawałoby się, przypadkowy i skupiałem się tam na modlitwie o zdrowie mojego syna, a to co otrzymałem przerosło moje wszystkie wyobrażenia i nawet do głowy nie przyszło mi, aby poprosić o coś takiego.

Jeszcze raz nadmieniam, iż nie jest to tylko dla mnie bo to, że mój syn jest chory i najlepszy lekarz w tym kraju powiedział, że nie można mu pomóc w żaden sposób (w Polsce ani za granicą) to nie oznacza, że zasłużyłem na coś tak wielkiego, co otrzymałem od pana Boga.

Piszę to nie w tym celu, aby uzyskać czyjeś współczucie czy pomoc bo pieniądze i ludzie nie są w stanie nic tu załatwić. Piszę to, by przekazać każdemu, kto będzie słuchał tej audycji, że PRZYSIĘGAM NA ZDROWIE SWOJEGO NIEPEŁNOSPRAWNEGO SYNA, ŻE TO CO SPOTKAŁO MNIE NA ADORACJI W MEDJUGORIE TO PRAWDA.

W tamtym czasie nic nie rozumiałem, natomiast teraźniejszy atak na EUCHARYSTIĘ, NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT ORAZ MARYJĘ  zaczyna otwierać mi oczy.

 

Poniżej dodaję audycje z radio Doxa:

1)

2)

 

Dziękuję Bogu za wszystkie talenty, które otrzymałem i za wszystko co udało mi się zrobić zwiedzając cały świat, ALE STWIERDZAM JEDNOZNACZNIE, ŻE JEST TO NICZYM W PORÓWNANIU DO TEGO, CO OTRZYMAŁEM. NAJWIĘKSZYM MOIM OSIĄGNIĘCIEM JEST ODBYCIE NABOŻEŃSTWA TRAKTATU LUDWIKA MARIA GRIGNON  DE MONFORT.

“Totus tuus ego sum et omnia mea tua sunt”