Zawierzenie Jezusowi przez Maryję  według Traktatu św. Ludwika Marii Grignion de Montfort

„TOTUS TUUS EGO SUM ET OMNIA MEA TUA SUNT”

 

Chcemy zachęcić do podjęcia wyzwania jak największą ilość Polaków, aby przeczytali lub przesłuchali w wersji darmowego audiobooka „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort”.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może pojechać do Częstochowy na zawierzenie z racji zdrowia bądź z racji swojego miejsca zamieszkania jeśli np. pracuje w USA lub Anglii. Natomiast każdy może zawierzyć się Jezusowi przez Maryję w swoim miejscu zamieszkania, nie zależnie od tego, gdzie aktualnie znajduje się na kuli ziemskiej.

CO NALEŻY ZROBIĆ?

  1. Przeczytać lub przesłuchać audiobook – „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort”
  2. Rozpocząć 33-dniowe nabożeństwo do Najświętszej Maryi  Panny  tak aby ostatni dzień zawierzenia najlepiej wypadł w  dowolne Święto Maryi.
  3. Po mszy świętej dokonać uroczystego aktu ofiarowania się Jezusowi przez Maryję według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Poniżej znajdują się linki do darmowych audiobooków dla chętnych. Jeśli ktoś woli wersję książkową, to oprócz kupna traktatu polecamy” Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort”, gdzie dzień po dniu jest opisane jak dokładnie odbywać nabożeństwo oraz przedstawione są wszystkie modlitwy i rozważania, co bardzo pomaga w dokonaniu aktu zawierzenia. 

Chcemy zachęcić innych do tego wyzwania. Patrząc na otaczającą nas rzeczywistość i znaki z Pisma Świętego, które zaczynają się wypełniać na naszych oczach uważamy, że zawierzenie się Jezusowi przez Maryję jest bezcennym darem, który dla nas ludzi wierzących może się okazać istotnym schronieniem, jak kiedyś Arka podczas Potopu.

Jeśli jesteś już zawierzony, to zachęć choćby jedną osobę do tego wyzwania, które może być bezcenne w tych czasach zamętu.

 

DARMOWE AUDIOBOOKI:

  • Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny – Darmowy Audiobook (kanał – KU BOGU) https://www.youtube.com/watch?v=GE6Gl…
  • Ćwiczenia duchowe w ramach 33-dniowego okresu przygotowań do złożenia uroczystego aktu ofiarowania się Jezusowi przez Maryję (czyta Tomasz Fopke) – Darmowy Audiobook (kanał – Święta Filomena Luzino) https://www.youtube.com/watch?v=MW2OR…

 

 

„TOTUS TUUS EGO SUM ET OMNIA MEA TUA SUNT”