W piątek 21 maja dwunastoosobowa  grupa mężczyzn z Męskiej Modlitwy udała się do Kalisza aby Adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie podczas „Wieczernika” w Sanktuarium św. Józefa. Przez 9 dni 24 godziny na dobę  przed Świętem Zesłania Ducha Świętego odbywały się modlitwy prowadzone przez różne wspólnoty z całej Polski. Były także wykłady oraz kazania zaproszonych gości.

Grupa z Męskiej Modlitwy miała zaszczyt prowadzić wieczernik modlitewny ostatniej nocy  podczas nieustającej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Panowie z Opola, Lublińca i Częstochowy modlili się wynagradzając  i dziękując całą noc z małymi przerwami na regenerację i łyk kawy 🙂 Adoracja odbywała się według ściśle określonego planu modlitewnego i zakończyła się o 7:00 wspólną Mszą Świętą.

Inicjatorem, który zaprosił Męską Modlitwę do współpracy w tworzeniu wieczernika jest Michał Ulewiński, któremu bardzo dziękujemy za tą inicjatywę, tak potrzebną w dzisiejszych czasach. Dziękujemy także kapłanom, którzy wspierali nas na miejscu swoim doświadczeniem. Mamy wielką łaskę, że mogliśmy uczestniczyć w tej niezwykłej nowennie oczekując zesłania Ducha Świętego i wierzymy, że owoce tego wyjazdu będą wielkie.

A tym czasem zapraszamy:

– 2 czerwca na Męską Modlitwę w Opolu

– 11 czerwca na Całonocną Adorację w Opolu

– 05 czerwca na Męski Różaniec w Opolu